FALL-WINTER 23/24 DELIVERY I

FALL/WINTER 23/24 DELIVERY I — це, перш за все, про ваш затишок і функціональність на кожен день. Одяг, який подарує вам комфорт у повсякденному житті, а також додасть необхідної елегантності й упевненості під час особливих подій та офіційних заходів.

Головна ідея нової осінньої колекції DAFF полягає у створенні ідеального базового гардероба. У ній ми спробували зібрати все, що зможе подарувати вам бажані відчуття комфорту й тепла в дощову та прохолодну погоду осіннього сезону.

Для створення нашого одягу ми використовували високоякісну італійську пряжу, костюмну вовну, натуральну бавовну та інші матеріали, за допомогою яких вдалося підготувати для вас ідеальну осінню капсулу, в якій кожен зможе знайти щось особливе та вишукане.

У рамках нової колекції ми розширили лінійку прикрас зі 100% ювелірної латуні, які стануть ідеальним доповненням до вашого осіннього стилю та настрою. Також, серед аксесуарів представлена оновлена версія базового ременя з натуральної шкіри у двох кольорах.

Створюючи колекцію, ми обирали нейтральні відтінки, що легко інтегруються у ваш гардероб і дадуть змогу створювати нові комбінації. Глибокий чорний, сірий, блакитний, коричневий, відтінки бежевого та молочного, дають змогу створити ідеальну основу для різних стилів.

Ми впевнені, що настрій кожного нашого клієнта залежить не від погоди за вікном, а від щоденного комфорту та можливості дарувати тепло собі та оточуючим. Саме тому ми створюємо зручні речі для повсякденного щастя та теплого настрою.

З думкою про кожного клієнта!