ДОСТАВКА

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ

Відправимо ваше замовлення «Новою Поштою» за вказаною вами адресою протягом 1-3 робочих днів з моменту оформлення покупки на нашому сайті. Термін доставки — від 1 до 3 робочих днів.

ДОСТАВКА ПО СВІТУ

Здійснюється поштовою службою «Укрпошта» або інший службою доставки. Вартість розраховується на підставі ваги посилки і країни призначення. Термін доставки - від 3 до 20 робочих днів.

ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ

Якщо вам не підійшов розмір або модель, ви можете легко обміняти або повернути товар протягом 14 днів з дня покупки. Для обміну вам необхідно спочатку оформити повернення попереднього товару.

НЕ ПІДЛЯГАЮТЬ ПОВЕРНЕННЮ

Товари, які були в експлуатації, в тому числі фото- / відеозйомка;

товари, доставка яких була здійснена за територію України;

товари, які були виготовлені за індивідуальними мірками.

ВИМОГИ ДО ТОВАРIВ, ЩО ПIДЛЯГАЮТЬ ПОВЕРНЕННЯ

Для повернення вам необхідно надати товар в його первісному вигляді: без пошкоджень і слідів використання, з оригінальними лейбами, бирками і в оригінальній упаковці. Якщо товар був придбаний в комплекті, він повинен бути повернутий в повному складі.

У разі повернення, клієнт повинен організувати і оплатити доставку.Правила повернення товарів, придбаних в інтернет-магазині "DAFF", регулюються Законом України «Про захист прав споживачів».

Ми залишаємо за собою право не приймати повернуті товари, якщо вони були доставлені нам після закінчення 14-денного терміну, або якщо стан товарів відрізняється від того, в якому ви їх отримали.

ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Повернення коштів здійснюється протягом 5-7 робочих днів з моменту отримання товару і підтвердження, що вимоги до повернення дотримані.

Повернення грошей здійснюється тим же способом, яким ви оплатили замовлення. Зверніть увагу, що при оплаті банківською картою термін повернення грошових коштів залежить від політики установи, що випустив карту.